آپدیت اندروید ۱۳ برای گلکسی M32 و M52 منتشر شد: به همراه One UI 5

آپدیت های جدید سامسونگ از راه رسید

آپدیت اندروید ۱۳ برای گلکسی M32 و M52 منتشر شد: به همراه One UI 5

سامسونگ در هفته اخیر، اکثر گوشی های سری گلکسی A را مجهز به آخرین نسخه اندروید کرده است. علاوه بر آن، تمامی نسخه های گلکسی تب ۸ به همراه گوشی گلکسی ایکس کاور ۶ پرو نیز به سیستم عامل اندروید ۱۳ مجهز شده است. در کنار این بروزرسانی، نسخه جدید رابط کاربری One UI 5 برای کاربران در دسترس قرار گرفته است.

حالا این شرکت، بروزرسانی اندروید ۱۳ به همراه رابط کاربری One UI 5 را برای دو گوشی میان رده Galaxy M52 و Galaxy M32 5G منتشر کرده است. نسخه پایدار رابط کاربری One UI 5.0، برای گلکسی M52 با شماره مدل M526BRXXU1CVJ7 در دسترس قرار گرفته است. علاوه بر این، اندروید ۱۳ برای این گوشی عرضه شده است که دارای پچ امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ است.

بروزرسانی نرم افزاری این گوشی میان رده، با شماره مدل SM-M526BR برای کاربران اروپا عرضه شده و انتظار می‌رود بعد از تاریخ انتشار این مطلب، در دیگر مناطق از جمله ایران در دسترس باشد.

جزئیات آپدیت اندروید ۱۳ برای گلکسی M32

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی M32

طبق گفته سامسونگ، بروزرسانی گلکسی M32 فعلا برای بازار هند در دسترس خواهد بود و تاریخ دقیق انتشار نسخه جدید برای دیگر مناطق در دسترس نیست. این بروزرسانی تمامی آپدیت های نرم افزاری را به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن، از پچ امنیتی ۲۰۲۲ نوامبر پشتیبانی خواهد کرد. اما با این وجود انتظار داریم در هفته های آینده، بروزرسانی های کامل نرم افزاری برای کاربران دیگر مناطق در دسترس باشد.

با توجه به اطلاعات به دست آمده، هنوز به بعید به نظر می‌رسد تا پایان آبان ماه ۱۴۰۱، بروزرسانی های نرم افزاری برای کاربران ایرانی در دسترس باشد، اما با این وجود اگر بروزرسانی های جدید از سوی سامسونگ برای مناطق مختلف منتشر شود، قطعا در این صفحه منتشر خواهیم کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.