تلاش اپل برای ایجاد راه حلی برای آلارم های آیفون: قطعی صدا در مواقع زیاد

تلاش اپل برای ایجاد راه حلی برای آلارم های آیفون: قطعی صدا در مواقع زیاد!

طی هفته های پیش چندین خبر بر اساس گزارش های کاربران دریافت شده بود، که با آلارم های آیفون مشکلات بزرگی داشتند. این موضوع بدین شکل بود که آلارم‌های گوشی آن‌ها آنطور که می‌خواستند کار نمی کرد و جتی در بعضی مواقع صدایی وجود نداشت. Apple نیز نسبت به این مشکل اظهارات خود را اعلام کرد و گفت در روزهای آینده آن را حل می کند.

این موضوع در هفته های اخیر در شبکه های اجتماعی گزارش شده بود و برخی از کاربران معتقدند که مربوط به ویژگی Gaze Awareness آیفون است. به صورت کامل وقتی کاربر این ویژگی را فعال می کند به طور خودکار صدای اعلان ها کاهش می یابد. فرض بر این است که توجه درخواست های ایجاد شده و صدای زنگ هشدار را حتی زمانی که کاربر خواب است کاملا قطع می شود.

مشکلات موجود در ساختار آلارم های آیفون

در حالی که اپل این مشکل خاص را تایید نکرده است، اما کاربران می توانند خاموش کردن آلارم از نگاه را به عنوان یک ایراد احتمالی در نظر بگیرند. این کار را می‌توانید در برنامه تنظیمات با رفتن به Face ID & Passcode و غیرفعال کردن Gaze Awareness انجام دهید.

حل این مشکل در لیست اولویت های اپل بسیار بالا است، زیرا آلارم های آیفون برای برنامه هر کاربر گوشی هوشمند بسیار مهم هستند و اشکالات و مشکلاتی از این دست فقط بر ناامیدی کاربر می افزاید، زیرا آنها باید به ابزارهای دیگری برای تنظیم زنگ هشدار متکی باشند.

 

بیشتر بخوانید:

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.