آغاز ساخت پرچمدار هوآوی P70 همراه با صفحه نمایش خاص

آغاز ساخت پرچمدار هوآوی P70 همراه با صفحه نمایش خاص

موفقیت سری میت ۶۰ هواوی باعث شده است تا شرکت Huawei شروع به توسعه مدل های خاص و جدید کند. مطابق آخرین اخبار این شرکت در حال حاظر  بر روی هوآوی P70 کار می کند و عرضه آن برای سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است. اگر این شرکت و SMIC با هم متحد شده اند تا یک سیلیکون کاملاً جدید برای این مدل بسازند.

هوآوی P70

اطلاعات احتمالی در مورد هوآوی P70

همچنین جزئیات موجود نشان می دهد که هوآوی P70 دارای پنل محافظت از چشم با فرکانس بالا است. یعنی ممکن است هواوی می‌خواهد نمایشگر با نرخ تازه‌سازی بالا و عملکرد کم نور PWM با فرکانس بالا را برای گوشی پریمیوم ۲۰۲۴ ترکیب کند. PWM یا مدولاسیون عرض پالس، تکنیکی است که توسط سازندگان برای تنظیم روشنایی صفحه استفاده می‌شود، اما می‌تواند باعث خستگی بیش از حد چشم با سردرد بسیار کمتر شود.

برخی از سازندگان تلفن با استفاده از فرکانس پایین تر PWM در نمایشگرهای خود هزینه ها را کاهش دادند، اما برای این مدل، هواوی از هیچ هزینه ای دریغ نکرد. شایعات حاکی از آن است که اولین پرچمدار هواوی برای سال ۲۰۲۴ نیز دارای بیشترین دستگاه های تولید داخل خواهد بود، زیرا این غول سابق چینی قصد دارد با تکیه بر خاک خود برای سخت افزارهای لازم، وابستگی به تامین کنندگان خارجی را از بین ببرد.

هوآوی P70

متأسفانه، جزئیات زیادی در مورد هوآوی P70 وجود ندارد و بخش های زیادی نامشخص باقی مانده است. ما این شرکت در حفظ زنجیره تامین خود به خوبی کار می‌کند یا این شرکت چاره‌ای جز استفاده مجدد از Kirin 9000S ندارد. هواوی قصد دارد حسگر CMOS سفارشی خود را با P70 معرفی کند، بنابراین ممکن است این شرکت بتواند تراشه Mate 60 را تغییر دهد و در سال آینده این پرچمدار بهینه‌سازی بیشتری ارائه دهد. البته، این اخبار شایعه هستند و در آینده ممکن است تغییرات صورت بگیرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.