آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل باعث نابودی چندین ویژگی در آیفون شد: بروزرسانی ضعیف!

 آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل باعث نابودی چندین ویژگی در آیفون شد: بروزرسانی ضعیف!

بروزرسانی های متعدد Apple برای کسانی که از آیفون استفاده می کنند، ممکن است یکی از معضلات جدید در حال حاظر باشد. چرا که  آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل باعث از بین رفتن چندین ویژگی مهم شده است که نسبت به پیشرفت، به یک شکست بزرگ مشابه می باشد. اخیرا، تعدادی از کاربران متوجه شده اند که ویژگی تصحیح خودکار آیفون کاملا غیر فعال می باشد. حتی زمانی که این ویژگی در تنظیمات فعال باشد، مخاطبان مجبورند به صورت دستی اشتباهات تایپی خود را درست کنند.

اگرچه منشا دقیق این مشکل هنوز در حال بررسی است، نشانه های اولیه نشان می دهد که مدل های قدیمی آیفون بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند. مدل‌های دقیق و تعداد کلی دستگاه‌های آسیب‌دیده هنوز ناشناخته است. البته، این نیاز به یک بررسی کامل و جمع اوری اطلاعات دارد، که متاسفانه شرکت اپل در این زمینه جاه طلبی می کند.

 آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل

گزارش های موجود در مورد اشکالات  آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل

طبق اخباری که دریافت شد، اپل نسبت به این موضوع نگرانی خود را ابراز کرده است اما، تابجال هیچ اقدامی جز ارائه نسخه پشتیبان iOS 17.4.1 نکرده است. مطابق با این بسته بروزرسانی که با شماره مدل ۲۱E235 شناخته می شود، مشکلات تصحیح خودکار که شامل تایپ بدون خطا و روان کاملا برمی‌گردند.

علاوه براین، اگر جزو افرادی هستید که در این مدت با این مشکل مواجه شدید، چند راه حل وجود دارد که می توانید امتحان کنید. راه اندازی مجدد آیفون یک راه حل سریع است که اغلب مشکلات نرم افزاری جزئی را برطرف می کند. همچنین، ممکن است سعی کنید به تنظیمات صفحه کلید خود برگردید و تنظیمات تصحیح خودکار را روشن و خاموش کنید. اگرچه ممکن است اینها اصلاحات بلندمدت نباشند، اما ممکن است تا زمانی که کلمه رسمی دریافت شود، مهلت ایجاد کنند.

 آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل

در نهایت، اقدامات نهایی ممکن است اشکالات آخرین آپدیت iOS 17.4 اپل را رفع کند، اما باید این شرکت نسبت به نسخه های آینده آمادگی کامل داشته باشد. در اصل هر مشکلی که در مقابل کاربر قرار می گیرد باعث کاهش محبوبیت محصول می شود، و نتایج بدی را برای شرکت فراهم می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.